AMO GROUP SmartAg Oasis təşəbbüsü ilə gələcəyin innovasiyalarına bir addım daha atdı
AMO GROUP olaraq, Azərbaycanın STEAM (elm, texnologiya, mühəndislik, incəsənət və riyaziyyat) sahəsində inkişafını dəstəkləyən SmartAg Oasis təşəbbüsünün iştirakçılarını bağlarımızda qəbul etməkdən böyük məmnunluq duyduq. Bu əməkdaşlıq, aqrar texnologiyalar və davamlı kənd təsərrüfatı sahəsində təcrübə mübadiləsini gücləndirmək və gələcək innovasiyalar üçün möhkəm zəmin yaratmaq baxımından xüsusi əhəmiyyət kəsb edir.
Gənc və yaradıcı iştirakçılarla görüşdə, kənd təsərrüfatında tətbiq olunan müasir texnologiyalar, davamlı istehsal prinsipləri və aqro-mühəndislik təcrübəmiz bölüşüldü. Görüş həm də STEAM liderləri ilə ünsiyyət qurmaq və yeni ideyalarla tanış olmaq üçün dəyərli platformaya çevrildi.
Bu ziyarət yalnız maarifləndirici deyil, həm də gələcək nəsillərin innovativ düşüncə tərzini inkişaf etdirməkdə mühüm rol oynayacaq motivasiyaedici bir təcrübə oldu. Biz inanırıq ki, belə təşəbbüslər Azərbaycan gənclərinin texnoloji bilik və bacarıqlarını gücləndirəcək, ölkənin kənd təsərrüfatı sektorunda dayanıqlı inkişafı sürətləndirəcək.
AMO GROUP adından SmartAg Oasis komandasına səmimi təşəkkürümüzü bildirir və bu əməkdaşlığın daha genişmiqyaslı layihələrə yol açacağına ümid edirik.

AMO GROUP сделал шаг к будущим инновациям вместе с инициативой SmartAg Oasis
Компания AMO GROUP с большим удовольствием приняла участников инициативы SmartAg Oasis, направленной на развитие STEAM-направлений (наука, технологии, инженерия, искусство и математика) в Азербайджане. Встреча прошла на наших садах и стала важным шагом для обмена опытом в области современных агротехнологий и устойчивого сельского хозяйства.
Молодые и талантливые участники смогли познакомиться с современными сельскохозяйственными технологиями, узнать о принципах устойчивого производства и поделиться идеями с лидерами STEAM-направлений.
Эта встреча стала не только образовательным, но и вдохновляющим событием, которое сыграет значительную роль в формировании инновационного мышления у будущих поколений. Мы уверены, что такие инициативы будут способствовать укреплению технологических знаний молодежи и ускорят устойчивое развитие аграрного сектора Азербайджана.
AMO GROUP выражает искреннюю благодарность команде SmartAg Oasis и надеется на дальнейшее расширение сотрудничества в рамках крупных совместных проектов.